Inspirujący świat nauki dla studentów

Data dodania 21.11.2022 - 13:11
Kategorie

Zastanawiasz się, czy kariera naukowa jest dla Ciebie? Masz pomysł na innowacyjne badania, ale nie wiesz, jak napisać projekt? Fascynuje Cię nauka i marzysz o otrzymaniu nagrody Nobla?

Weź udział w Research Week i poznaj odpowiedzi na te pytania.

W czasie 5 dni pełnych wydarzeń otwartych dla wszystkich oraz przeznaczonych specjalnie dla studentów będzie można poznać różne ścieżki naukowego rozwoju:

• działalność kół naukowych,
  • indywidualne sukcesy laureatów programów E2Top oraz Fun,
  • ofertę Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej,
  • aplikacje do projektów badawczych,
  • współpracę z mentorem.

Po raz pierwszy na Politechnice Łódzkiej zostaną tak szeroko otwarte laboratoria. Przekonaj się, jakie możliwości dla realizacji Twojej pracy dyplomowej daje infrastruktura na PŁ. Zainspiruj się osiągnięciami naukowców i dołącz do działających zespołów badawczych. Wybierz najlepszy dla Ciebie kierunek dalszego kształcenia i możliwości rozwoju pasji.

Wykorzystaj ten wyjątkowy tydzień na udział w spotkaniach, wykładach i dyskusjach. Poznaj nowych, ciekawych ludzi i ich osiągnięcia. Przekonaj się, jak wiele dzieje się w świecie nauki i jak mocna wpływa na Twoje życie oraz otoczenie.

Zapisz się na Research Week.